Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
20130
29.10.2011, 15:01
Jakoś mnie nie dziwi brak chętnego na nazwę stadionu
w stanie jaki on jest to puki co antyreklama
nie wiem kto by chciał zawiesić swoje logo na takiej elewacji stadionu
pilot80
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pilot80
Znajdź inne posty napisane przez pilot80