Wyświetl pojedynczy post
pilot80
Junior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20130
Stary 29.10.2011, 15:01
Jakoś mnie nie dziwi brak chętnego na nazwę stadionu
w stanie jaki on jest to puki co antyreklama

nie wiem kto by chciał zawiesić swoje logo na takiej elewacji stadionu
Odpowiedz cytując