Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
kibic221
Member
Od: 04.2011
Offline
#
7215
28.10.2011, 15:35
a co np jak student kupił karnet ulgowy i juz nie jest studentem i nie ma podbitej legitki
a tak poza tym jak ktos rozpozna czy karnet jest ulgowy czy normalny
Ostatnio edytowane przez kibic221 : 28.10.2011 o godz. 16:08.
kibic221
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kibic221
Znajdź inne posty napisane przez kibic221