piotrek06 napisał(a):

|
Ta kwota, za taki stadion jest nierealna, wydaje mi sie że ten stadion przechodzi po prostu "lifting", a nie jest budowany od podstaw
|
To jest projekt przebudowy. Stary stadion Saint Etienne (
http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard ) był wielokrotnie porównywany do naszej budowy (w czasach kiedy nie było jeszcze planów narożników). Mimo tego efekt może być imponujący (szkoda tylko starej konstrukcji dachu na ich głównej).
Niestety jeśli chodzi o koszty to możemy się porównywać tylko z trzecim światem i byłymi republikami ZSRR, gdzie może (!) ukradli by więcej.