Wyświetl pojedynczy post
Erich Zann
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Rue d'Auseil

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20089
Stary 27.10.2011, 22:07
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Ta kwota, za taki stadion jest nierealna, wydaje mi sie że ten stadion przechodzi po prostu "lifting", a nie jest budowany od podstaw
To jest projekt przebudowy. Stary stadion Saint Etienne ( http://stadiony.net/stadiony/fra/sta...ffroy_guichard ) był wielokrotnie porównywany do naszej budowy (w czasach kiedy nie było jeszcze planów narożników). Mimo tego efekt może być imponujący (szkoda tylko starej konstrukcji dachu na ich głównej).
Niestety jeśli chodzi o koszty to możemy się porównywać tylko z trzecim światem i byłymi republikami ZSRR, gdzie może (!) ukradli by więcej.
Powód: bellic88 mnie ubiegł
Ostatnio edytowane przez Erich Zann : 27.10.2011 o godz. 22:09.
Odpowiedz cytując