wanciak86 napisał(a):

Pomysł może i fajny, ale ja jestem konserwatystą. I nie podoba mi się, jak jakiś domorosły poeta kleci częstochowskie rymy do muzyki kogoś innego. I to jeszcze do muzyki Roxette. Trochę to kiczowate i do tego mało oryginalne.
Żeby nie było: nie podoba mi się muza, sam pomysł ok.