Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17253
Stary 27.10.2011, 09:43
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Może odbiegne od tematu, ale posłuchajcie sobie
WIELKA LECHIA ! http://www.youtube.com/watch?v=vNTAgsLBAlg
Pomysł może i fajny, ale ja jestem konserwatystą. I nie podoba mi się, jak jakiś domorosły poeta kleci częstochowskie rymy do muzyki kogoś innego. I to jeszcze do muzyki Roxette. Trochę to kiczowate i do tego mało oryginalne.

Żeby nie było: nie podoba mi się muza, sam pomysł ok.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując