Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
didzej132
Senior Member
 
Od: 12.2009
Skąd: KMWTW ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7198
Stary 26.10.2011, 20:21
zegarmistrz napisał(a):Wyświetl post
wiadomo jak się szykuje frekwencja na Podbeskidziu?
Już jest komplet a ludzie już czekają pod bramkami , a tak na serio to nie zapowiada się na jakąś większą liczbę
Odpowiedz cytując