pan Dudi napisał(a):

Bazowałem na tym artykule z weszlo:
http://www.weszlo.com/news/7442-Jak_...a_Pepsi_Arenie
W necie krąży tego więcej. Nie wiem, czy się w końcu dogadali, czy nie, ale na dzień 3. sierpnia sprawa wyglądała tak, jak w artykule. Masz gdzieś linka do informacji, że coś się zmieniło?
|
Gdzie tam wyczytałeś, że miasto daje 8 mln rocznie na utrzymanie stadionu? Legia daje pieniądze na utrzymanie. Rocznie utrzymanie + czynsz to 12 mln. złotych. Nie wiem jak przy innych stadionach jest to rozwiązane, ale gdyby nie pieniądze od Pepsi KP Legia na pewno nie zgodziłaby się na takie warunki.
To powoduje też, że w tym sezonie jej budżet jest teoretycznie sporo większy od Lecha czy Wisły. Musiała te 12 mln doliczyć, a z tego co wiem np. Lech jeszcze nie ma umowy regulującej użytkowanie ich stadionu.