Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14766
Stary 25.10.2011, 21:00
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
To podyskutujmy w ramach zabawy:

Choć na politykę społeczną wolałbym profesor Józefinę Hrynkiewicz.

Zdecydowanie wolałbym Ziobrę który mimo złej prasy jaką ma ostatnio zaczął robić porządki w tym bałaganie zwanym sądownictwem i chciałbym mu dać szanse pełnej kadencji.

Jak taki człowiek może być dyplomatą i kierować MSZ to strach.
Zdecydowanie Paweł Kowal.Spokojny,merytoryczny,erudyta.Ew.Piotr Naimski czy Paweł Szałamacha jako wiceministrowie?

Moi dodatkowi kandydaci

minister Gospodarki- Przemysław Wipler
minister Skarbu-Grzegorz Bierecki- prezes SKOK v-ce prezydent Światowej Unii Kas Kredytowych
Tu masz fachury od rolnictwa

Prawo i Sprawiedliwość pochwaliło się swoimi specjalistami od rolnictwa, którzy od nowej kadencji będą urzędować przy ul. Wiejskiej. Bogdanowi Pękowi oddano, że (od 1980 r.) był "Kierownikiem Tuczarni Przemysłowej w Tomaszowicach". A innemu parlamentarzyście, że współorganizował Duszpasterstwo Rolników w Diecezjach Toruńskiej i Włocławskiej.