Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15196
Stary 25.10.2011, 20:40
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Najśmieszniejsze będzie , jeśli te całe 1,6 mln euro są kwotą z powietrza , a sam Biton ma w kowcie odstępnego wpisaną najwyżej połowe tej kowty . Wszyscy wzieli za pewnik te 1,6 mln jakby conajmniej skan dokumentów był wrzucony na forum .
Dokładnie. Do tego czytałem jakiś wywiad (nie pamiętam z kim ale chyba z Maaskantem) w którym było napisane, że tylko 3 osoby wiedzą jaka jest wpisana klauzula w kontrakcie.

Niech mnie ktoś poprawi jak coś.
Odpowiedz cytując