Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51605
Stary 25.10.2011, 15:34
Romuald napisał(a):Wyświetl post
Dudu wymiata ma wszystko co powinien mieć dobry napastnik jeżeli na wiosne będzie równie skuteczny a klub wywalczy tytuł to nie ma szans ,że go nie wykupimy.Najbardziej podoba mi się dobry strzał z dystansu i dobre ustawienie w polu karnym (piłka go szuka)
Czasami brakuje spokoju w polu karnym rywala, i zimnej krwi w 100% sytuacjach.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując