Romuald napisał(a):

|
Dudu wymiata ma wszystko co powinien mieć dobry napastnik jeżeli na wiosne będzie równie skuteczny a klub wywalczy tytuł to nie ma szans ,że go nie wykupimy.Najbardziej podoba mi się dobry strzał z dystansu i dobre ustawienie w polu karnym (piłka go szuka)
|
Czasami brakuje spokoju w polu karnym rywala, i zimnej krwi w 100% sytuacjach.