emj10 napisał(a):

|
Popisy sędziowskie z ostatnich kolejek utwirdziły mnie w przekonaniu, że obstawianie ekstraklasy nie powinno być dopuszczane do bukmacherki. Może to poprawiłoby sytuację?
|
No ale to trochę tak jak by kazać zamknąć drogi bo pijaki nimi jeżdżą, albo co bliższe, zamknąć np. stadion w Poznaniu bo ktoś się pobił w Bydgoszczy...no ale to akurat było
Powtórki video by większość sprawy załatwiły ale wiadomo że lata na to trzeba będzie poczekać ale moim zdaniem głównie nie dla tego że uefa to taki 1000 razy większy pzpn - czyli banda a dla tego że kluby/reprezentacje to widocznie mają głęboko w dupie
Gdyby była presja, oczywiście zapoczątkowana od tych największych to musieli by to wprowadzić ale tego nie ma.Jest tylko wieczne narzekanie
Niestety okazja czyni złodzieja - to jest tak jeśli chodzi o sędziów jak i samych grajków, którzy taśmowo oszukują bo nic im za to nie grozi.