Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 23.10.2011, 20:18
legol napisał(a):Wyświetl post
Naprawdę nie odniosłeś? TO posłuchaj...
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...mey__1_1_.html
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...ton__1_2_.html

W normalnym kraju, w normalnej lidze normalny komentator podnosi ton głosu po golu - chyba że jest stronniczy...
Nie żeby to było jakieś istotne ale wkurza to okropnie....
juz nie chcę tego rozmywac ,ale dalej nie uważam,ze to nie była stronniczosc(poza tym drugim komntatorem był Mielcarski,a On chyba nie jest nam nieprzyjazny).Głos jest normalnie podniesiony przy początku akcji,a bardziej stonowany przy zdobyciu gola.To stonowanie jest bardziej przejawem "tego sie spodziewalismy" jak to w przypadku Wisły, niż Wisła be..W druga strone zawsze komentatorzy reaguja bardziej żywiołowo,kiedy bramkę zdobywa nie faworyt.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując