pan Dudi napisał(a):

|
trudno jest ocenić, czy zarobki piłkarzy APOELu rzeczywiście różnią się tak bardzo od tego, co swoim kopaczom płaci Wisła
|
Borek chwalił się w Cafe Futbol, że Ailton zarabia 500k a nasz Genkov 250k stąd też nie powinno nikogo dziwić że Bułgar jest 2x słabszy.