Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 23.10.2011, 17:20
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Dla mnie zdecydowanie gracz meczu to Czarek Wilk.Facet od czarnej roboty,jak Sobol niby go nie widac a zap***la ba boisku za trzech.
Trener miał trochę pretensji do Wilka o ustawienie, szczególnie w drugiej połowie. I były to pretensje słuszne, bo kilka razy się zapędził, kiedy już inni byli z przodu, ze dwa razy trzeba było mu przypomnieć żeby ruszył za rywalem do tyłu. Takich błędów czasem nie widać na pierwszy rzut oka, ale to po takich błędach padają bramki.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Znowu biedne media beda caly tydzien trabic jak to WIsla wygrywa bo sedzia gwizdze spalonego. Ciekawe ze inni tez z takich bledow korzystaja ,ale wtedy cisza.
Zgadzam się w pełni. A jak nas sędzia orżnął z mistrzostwa w derbach dwa lata wstecz, to wszystko było ok - pomyłki były częścią futbolu.
Odpowiedz cytując