Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 23.10.2011, 16:01
wolfy napisał(a):Wyświetl post

szprotson: a te pozostałe 60 minut to kto ma grać? Brud czy Jirsak? Bo Boguski dzisiaj szału nie zrobił.

Są poważne braki kadrowe i do końca rundy tego nie przeskoczymy. Trener i tak lepi to wszystko jak tylko może.
Małecki/Melikson i może Boguski. Dziś szału nie robi, ale dajmu mu złapać świeżość,rytm meczowy,czucie piłki i będzie dobrze. A Ivica będzie wchodził na podmęczonego rywala i sam wygrywał mecze.
Tak, to jest złoty środek.

Aaaa i co do Kirma bo wielu pisze ze rozegrał żenujące zawody. Jak dla mnie mecz Kirma taki sam jak zawsze.


P.s. Gdyby NASZ obrońca nie trafił drugiego NASZEGO obrońcy to tej dziwnej sytuacji by w ogole nie było. Nie zapominajmy ze pewien piłkarz zachował sie dość "dziwnie" można by rzec że zachował sie jak Kirm
Ostatnio edytowane przez szprotson : 23.10.2011 o godz. 16:06.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując