Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.10.2011, 15:59
Markus napisał(a):Wyświetl post
A w ogóle ta sytuacja z jego wytrzymałością wystawia nieciekawe świadectwo Bahrowi... Wszak w klubie jest osoba bezpośrednio odpowiedzialna za odpowiednie przygotowanie fizyczne zawodników. Jeśli po wielu miesiącach pracy z nim wciąż nie są gotowi do gry przez cały mecz, coś tu jest po prostu nie tak.
Umówmy się, że Iliev za dużo z nim nie popracował. Do tego miał zaległości.
Iliev kiedy jest zmęczony nie daje nic i nie ma co tego ukrywać.

Wydaje mi się, ze dużo lepiej już nie będzie - jest jakiś powód, dla którego taki zawodnik po zdobyciu mistrzostwa przychodzi do nas za darmo. Stawiam, że on już nie ma odpowiedniej wydolności i niewiele da się z tym zrobić.

szprotson: a te pozostałe 60 minut to kto ma grać? Brud czy Jirsak? Bo Boguski dzisiaj szału nie zrobił.

Są poważne braki kadrowe i do końca rundy tego nie przeskoczymy. Trener i tak lepi to wszystko jak tylko może.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując