xanti1906 napisał(a):

|
Piszecie, że można ewentualnie za Bitona 1mln euro dać, ale jakby chodziło o jego sprzedaż to byście krzyczeli, że 4mln to za mało. Już zahacza o dorosłą reprezentacje, jest młody, w ostatnich klubach strzela regularnie, świetny strzał z obu nóg, łatwość znajdowania się w sytuacjach, niezła skuteczność. Zobaczymy, czy gadanie o dojrzałości p. Cupiała to prawda czy zwykłe mrzonki.
|
Różnica polega na tym, że mamy klauzulę w kontrakcie wypożyczenie, więc akurat kwota nie będzie większa niż te 1,6 mln bez względu na to czy strzeli te 12 bramek, które ma czy strzeli 30.