Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17079
Stary 22.10.2011, 14:35
arytmetyk napisał(a):Wyświetl post
Dzięki wielkie. Tak mnie to zastanawia czy to mu tak wolno, bo jak dzwonił na R22 mnie osobiście to troszke irytowało, a i w telewizji po dłuższym czasie zaczyna denerwować. No ale to nie czas i temat na dyskusje o tym.

Każdego kibica innej drużyny to denerwuje ale choćby i za to szacunek dla tego gościa. Tuła się za Górnikiem po całej Polsce i napierd... tym francowatym dzwonkiem )))

Co do Ojrzyńskiego to nie ma co dorabiać ideologii, że jest bee bo trenuje Koronę. Jakoś poskładał ten zespół. Przed sezonem każdy widział ich na miejscu spadkowym a tu niespodzianka. Tak czy inaczej wyladuja w środku tabeli ale swoje pięć minut mieli.
Porównania do Maaskanta bezsensowne praktycznie w każdym aspekcie. Inne doświadczenia, inne zadania, inna presja. Ma czas się uczyć, w końcu pierwszy raz (chyba) trenuje drużynę z ekstraklasy.
Ja tam się cieszę, że pojawiło się jakieś nowe nazwisko i wstydu nie robi.
Odpowiedz cytując