Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1746
Stary 21.10.2011, 22:47
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Borek i Kołtoń to klasyczni żelboje. Pusto w głowie, a mniemanie o sobie nie do opisania. Co taki usłyszy potem powtarza z uczoną miną. W "dobrym tonie" jest teraz ponabijać sie z Wisły to redaktorzyny się nie ociągają. A jak przyjdzie co do czego to:
"ja do mnie, ty do siebie" i ręce opadają.
Nie są w tym osamotnieni, choćby pożal się Boże experci: Koźmiński, Mielcarski, Iwan. Jadu i złośliwości u nich nawet więcej niż u legionisty Kowalczyka
Odpowiedz cytując