Wyświetl pojedynczy post
Marcelo97
Member
 
Od: 08.2010
Skąd: Pobierowo (nad morzem)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 21.10.2011, 12:50
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do tego meczu poważnie i w pełni profesjonalnie a nie ''wygraliśmy z Fulham to z ŁKS-em też wygramy'', albo co gorsze ''samo się wygra''

Pojawia się szansa na występ w pierwszym składzie Michała Czekaja, bo kto wie czy to nie on będzie tworzył parę stoperów z Kew w Londynie, ( nie wiem co z Bunozą) a kiedyś ten wariant trzeba wypróbować, mecz z ŁKS-em i Limanovią jest moim zdaniem dobrym momentem na taki sprawdzian.
W pełni popieram Twoje zdanie

Pareiko - Lamey, Jaliens, Czekaj, Paljic - Nunez, Wilk - Boguski, Garguła, Iliev - Biton ( również 4 polaków )
Odpowiedz cytując