WISŁAZWE napisał(a):

Mam nadzieję, że piłkarze podejdą do tego meczu poważnie i w pełni profesjonalnie a nie ''wygraliśmy z Fulham to z ŁKS-em też wygramy'', albo co gorsze ''samo się wygra''
Pojawia się szansa na występ w pierwszym składzie Michała Czekaja, bo kto wie czy to nie on będzie tworzył parę stoperów z Kew w Londynie, ( nie wiem co z Bunozą) a kiedyś ten wariant trzeba wypróbować, mecz z ŁKS-em i Limanovią jest moim zdaniem dobrym momentem na taki sprawdzian.
|
W pełni popieram Twoje zdanie
Pareiko - Lamey, Jaliens, Czekaj, Paljic - Nunez, Wilk - Boguski, Garguła, Iliev - Biton ( również 4 polaków )
