robert!!!1906 napisał(a):

|
Pech i co karnetÓw brak a po za tym z synem do pabu..brak sŁÓw
|
Masz chłopie jakiś problem ? Brak słów ? A czym taki jesteś zgorszony ? Życzę Ci żeby twoje dziecko w wieku 7 lat codziennie wchodziło na stronę Wisły i czytało newsy o Wiśle i tym sposobem miało większą wiedzę od Ciebie na temat biezących spraw w drużynie Wisły.