Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krakus76
Banita
 
Od: 09.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7177
Stary 20.10.2011, 22:27
robert!!!1906 napisał(a):Wyświetl post
Pech i co karnetÓw brak a po za tym z synem do pabu..brak sŁÓw
Masz chłopie jakiś problem ? Brak słów ? A czym taki jesteś zgorszony ? Życzę Ci żeby twoje dziecko w wieku 7 lat codziennie wchodziło na stronę Wisły i czytało newsy o Wiśle i tym sposobem miało większą wiedzę od Ciebie na temat biezących spraw w drużynie Wisły.
Ostatnio edytowane przez krakus76 : 20.10.2011 o godz. 22:33.
Odpowiedz cytując