|
Kto nie oglądał dzisiejszego meczu z Legii, niech żałuje. Naprawdę fajnie się to oglądało, obie drużyny grały bardzo ofensywnie.
Legia moim zdaniem zagrała najlepszy mecz za Skorży. Rapid to przecież niezła firma, nas ograli w sparingu a ze Śląska zrobili mielonkę. A w tym meczu byli wyraźnie gorsi.
Pytanie tylko, czy dobra forma Legionistów to chwilowy epizod, czy też ma to solidniejsze podstawy.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|