Wyświetl pojedynczy post
iwan149
Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8378
Stary 20.10.2011, 20:59
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Dużo w zeszłym roku mówiło się, że Lechia jest uzależniona od Traore. Dziś kolejny raz przekonałem się, że za mojego życia nie było tak uzależnionej drużyny od jednego zawodnika, jak jest teraz Wisła od Bitona..
No prosze Cie, jeszcze niedawno wszyscy mówili, że Wisła bez Małeckiego, potem Meliksona nie istnieje, jest od nich niesamowicie uzależniona. Teraz, że Biton strzela to fajnie od tego w końcu jest napastnik
Odpowiedz cytując