Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51586
Stary 20.10.2011, 20:57
Dudu wymiata ma wszystko co powinien mieć dobry napastnik jeżeli na wiosne będzie równie skuteczny a klub wywalczy tytuł to nie ma szans ,że go nie wykupimy.Najbardziej podoba mi się dobry strzał z dystansu i dobre ustawienie w polu karnym (piłka go szuka)
Odpowiedz cytując