Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8364
Stary 20.10.2011, 20:29
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
no to fajnie że taki poziom piłkarski Cie zadowala, że frekwencja też Ci odpowiada.
A ty pewnie w 7 minut ze stadionu wróciłeś, bo tak dbasz o frekwencje? Co za żenada...


Co do meczu... piłkarsko tak sobie, ale i tak lepiej niż Fulham. Odense sobie z nimi nie poradziło.

Szacun dla Maskaanta, że z tak beznadziejniej kadrowo drużyny - bez Małeckiego, Sobolewskiego , Meliksona, Genkova, Jovanovica zrobił kolektyw, który może nie gra zajebiście, ale walczy w każdym meczu do końca i z całych sił. I wyniki ma super.

I skumajcie - Maskaant robi drużyne między innymi dlatego, ze pier..doli smuty na konferencjach i broni swoich zawodników mimio, że czasem grają kiche. Ze słabych zawodników robi walczącą drużynę.

Brawo Wisła!
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując