TSW Fanatyk napisał(a):

|
no to fajnie że taki poziom piłkarski Cie zadowala, że frekwencja też Ci odpowiada.
|
No i jeszcze nie wspominając o brzydkiej pogodzie, kryzysie gospodarczym i wysokiej cenie franka szwajcarskiego.
Wolfy, Ty po prostu się zadowalasz byle czym.