Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8358
Stary 20.10.2011, 20:23
TSW Fanatyk napisał(a):Wyświetl post
no to fajnie że taki poziom piłkarski Cie zadowala, że frekwencja też Ci odpowiada.
No i jeszcze nie wspominając o brzydkiej pogodzie, kryzysie gospodarczym i wysokiej cenie franka szwajcarskiego.

Wolfy, Ty po prostu się zadowalasz byle czym.
Odpowiedz cytując