Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8292
Stary 20.10.2011, 08:17
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Kurcze ciekawe czy nie daloby się wyrwać z Apoelu ich trenera. Więcej z nimi juz raczej nei osiągnie (bo chyba nie celują w wygranie LM) i może chciałby podjąć wyzwanie w innej lidze. Może przyszłoby z nim paru ciekawych grajków a i nam zaszczepiłby grę ofensywną. To chyba nie jest jakies s-f.

Co do dzisiejszego meczu przewiduję porażkę 1:2. My pierwsi walniemy bramkę a potem już tylko Fulham...
Znakomita praca trenera poparta niezłym budżetem transferowym jak na nas.
Nie mamy pieniędzy na jego pensje, na zawodników jakich chciałby pewnie ściągnąć, przecież nie będzie targał sobie nazwiska takim Lameyem..
Odpowiedz cytując