rafal777 napisał(a):

Kurcze ciekawe czy nie daloby się wyrwać z Apoelu ich trenera. Więcej z nimi juz raczej nei osiągnie (bo chyba nie celują w wygranie LM) i może chciałby podjąć wyzwanie w innej lidze. Może przyszłoby z nim paru ciekawych grajków a i nam zaszczepiłby grę ofensywną. To chyba nie jest jakies s-f.
Co do dzisiejszego meczu przewiduję porażkę 1:2. My pierwsi walniemy bramkę a potem już tylko Fulham...
|
Znakomita praca trenera poparta niezłym budżetem transferowym jak na nas.
Nie mamy pieniędzy na jego pensje, na zawodników jakich chciałby pewnie ściągnąć, przecież nie będzie targał sobie nazwiska takim Lameyem..