dynek.pl napisał(a):

|
prosze o argumenty w czym taki Maaskant jest lepszy od takiego Fornalika ?
|
A co Ty konferencji pomeczowych nie oglądasz?
Ajax napisał(a):

|
Maskant musi w klubie zostać do końca roku bo kolejne trzęsienie ziemi nic nie da.
|
Sory ale jakie trzesienie ziemi? zmiana trenera to nie trzesienie ziemi.
Trzesienia juz byly - nowy prezes. mowy dyrektor, nowy trener, pol nowego skladu - to jest trzesienie
milego dnia