Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6388
Stary 19.10.2011, 15:13
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
prosze o argumenty w czym taki Maaskant jest lepszy od takiego Fornalika ?
A co Ty konferencji pomeczowych nie oglądasz?

Ajax napisał(a):Wyświetl post
Maskant musi w klubie zostać do końca roku bo kolejne trzęsienie ziemi nic nie da.
Sory ale jakie trzesienie ziemi? zmiana trenera to nie trzesienie ziemi.
Trzesienia juz byly - nowy prezes. mowy dyrektor, nowy trener, pol nowego skladu - to jest trzesienie
milego dnia
Odpowiedz cytując