Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6376
Stary 19.10.2011, 10:42
No po przeczytaniu wywiadu jaki udzielil pseudotrener, tylko utwierdzil mnie w tym ze nigdy sie co do niego nie mylilem.
Im szybciej sie go pozbedziemy tym lepiej dla Calej Wisly.

Pseudotrener powinien zauwazyc i miec na uwadze, ze to raczej APOEL byl kilkanascie minut poza LM niz nam zabrako tylko 3 min by tam sie znalezc. Od tak przynajmniej bez zaklamania faktow by sie obywalo.

Najslabsze ogniwo "nowej Wisly" to pseudotrener, niestety.
Odpowiedz cytując