|
No po przeczytaniu wywiadu jaki udzielil pseudotrener, tylko utwierdzil mnie w tym ze nigdy sie co do niego nie mylilem.
Im szybciej sie go pozbedziemy tym lepiej dla Calej Wisly.
Pseudotrener powinien zauwazyc i miec na uwadze, ze to raczej APOEL byl kilkanascie minut poza LM niz nam zabrako tylko 3 min by tam sie znalezc. Od tak przynajmniej bez zaklamania faktow by sie obywalo.
Najslabsze ogniwo "nowej Wisly" to pseudotrener, niestety.
|