Stawiam że Cupiał zjebał Basałaja w stylu:
"co on (Maaskant) kuLwa wygaduje? jakie nie było faulu? CAŁA POLSKA WIDZIAŁA!, co on ćpa? idz do niego i niech to sprostuje!"
oczywiście na luziku
CMSNero napisał(a):

|
Cos nam idzie w tym sezonie jak po grudzie a mamy tylko punkt straty do liderow , strach pomyslec co sie z tabela stanie jak zaczniemy grac swoje ..
|
CMSNero - gramy cały czas swoje, czyli wielkie gówno, smutne ale prawdziwe