Wyświetl pojedynczy post
TRZEBINIAnin
Senior Member
 
 
Od: 09.2011
Skąd: Trzebinia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6320
Stary 18.10.2011, 14:49
Stawiam że Cupiał zjebał Basałaja w stylu:

"co on (Maaskant) kuLwa wygaduje? jakie nie było faulu? CAŁA POLSKA WIDZIAŁA!, co on ćpa? idz do niego i niech to sprostuje!"

oczywiście na luziku

CMSNero napisał(a):Wyświetl post
Cos nam idzie w tym sezonie jak po grudzie a mamy tylko punkt straty do liderow , strach pomyslec co sie z tabela stanie jak zaczniemy grac swoje ..
CMSNero - gramy cały czas swoje, czyli wielkie gówno, smutne ale prawdziwe
Ostatnio edytowane przez TRZEBINIAnin : 18.10.2011 o godz. 14:55.
Odpowiedz cytując