|
Moje zdanie oczywiscie jest niezmienne - w pelni popieram Maskanta ( choc w meczu z Jaga bylem zdegustowany - ale przeszlo mi po koncowym wyniku).
Cos nam idzie w tym sezonie jak po grudzie a mamy tylko punkt straty do liderow , strach pomyslec co sie z tabela stanie jak zaczniemy grac swoje ..
ps) wielkie NIE dla lesnych dziadkow w Wiselce !!!!!!!!!!!!! zadnych nieudolnych trenejro powiazanych z pzpn
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 18.10.2011 o godz. 14:42.
|