Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6317
Stary 18.10.2011, 14:39
Moje zdanie oczywiscie jest niezmienne - w pelni popieram Maskanta ( choc w meczu z Jaga bylem zdegustowany - ale przeszlo mi po koncowym wyniku).

Cos nam idzie w tym sezonie jak po grudzie a mamy tylko punkt straty do liderow , strach pomyslec co sie z tabela stanie jak zaczniemy grac swoje ..

ps) wielkie NIE dla lesnych dziadkow w Wiselce !!!!!!!!!!!!! zadnych nieudolnych trenejro powiazanych z pzpn
Ostatnio edytowane przez CMSNero : 18.10.2011 o godz. 14:42.
Odpowiedz cytując