Awe napisał(a):

|
Wpadł mi dziś w ręce z PS. Chciałem sprawdzić co napiszą o karnym po faulu na Gargule (na ekstraklasa.tv też oczywiście nie ma tej sytuacji). Otóż nie było ani słowa. Natomiast jest, cytuję: "Drugi gol dla Wisły również padł w kontrowersyjnych okolicznościach". Za tydzień okaże się, że Wisła strzeliła wszystkie trzy bramki po błędach sędziego, a na dodatek grała w 15 na 7... To dla tych, którzy dalej wierzą w czyste intencje mediów i "przypadkową" krucjatę przeciwko arbitrom akurat po błędzie na korzyść Wisły. Przygotujcie się teraz na gwizdanie przeciwko Wiśle... Niektórzy znaleźli sobie niezłą drużynę do żałowania, zbitek brutali, sprzedawczyków i pajaców symulujących kontuzje w 60 minucie pod przewodnictwem najuczciwszego trenera świata i piłkarza, który sprzedawał tajemnice szatni aby ratować swoje dobre imię.
|
Za tydzień następny (oby wygrany) mecz.
Niech każdy z nas ma własny rozum i weryfikuje to co widzi na stadionie/w tv z tym co piszą w różnych szmatach i w necie.
No a nasi dobrze opłacani piłkarze są po to żeby mieć to w d.. (tym łatwiej że malutko u nas Polaków) i po prostu wygrywać - z pomocą czy z przeszkadzającymi sędziami. Jaga to już historia, przed nami ŁKS