Nawet porcji gwizdów nie dostał za to

Dobrze dobrze...
gigant napisał(a):

Wszystko co jest złe dla szmat z Kałuzy jest dobre dla nas. Sedziowie powinni ich jebać jak Jagę w sobotę w świetle przepisów i z powodu zwykłych wałków. Kazda kartka dla parcha słuszna czy nie, kazdy gol prawidłowy lub nie, powinien być błogosławiony przez nas. Wszystko co boli pasiastego parcha powinno być ukojeniem naszych serc.
Brawo ŁKS za dzisiaj i dziekuję za zadanie bólu poprzez wasze zwycięstwo szmatom Filipiaka.
|
...dobrze! Poziom meczu tragiczny, stadion obskurny. Taki klub zasługuje na jakis przyzwoity obiekt.
Oby tylko nie było znów jak w poprzednich latach. Cały sezon robienia sobie nadziei i rzutem na taśmę czy nawet po czasie utrzymanie koszernych
