Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17016
Stary 17.10.2011, 19:57
kreseq napisał(a):Wyświetl post
Mietowy na stadionie Widzewa pokazujacy L po strzelonej bramce...bezcenne No to Widzew dostal po dupie...dzien dobrze sie konczy
Nawet porcji gwizdów nie dostał za to
Dobrze dobrze...

gigant napisał(a):Wyświetl post
Wszystko co jest złe dla szmat z Kałuzy jest dobre dla nas. Sedziowie powinni ich jebać jak Jagę w sobotę w świetle przepisów i z powodu zwykłych wałków. Kazda kartka dla parcha słuszna czy nie, kazdy gol prawidłowy lub nie, powinien być błogosławiony przez nas. Wszystko co boli pasiastego parcha powinno być ukojeniem naszych serc.
Brawo ŁKS za dzisiaj i dziekuję za zadanie bólu poprzez wasze zwycięstwo szmatom Filipiaka.
...dobrze! Poziom meczu tragiczny, stadion obskurny. Taki klub zasługuje na jakis przyzwoity obiekt.
Oby tylko nie było znów jak w poprzednich latach. Cały sezon robienia sobie nadziei i rzutem na taśmę czy nawet po czasie utrzymanie koszernych
Odpowiedz cytując