Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 17.10.2011, 19:21. [11 kolejka] ŁKS Łódź - Wisła Kraków - 23 października, niedziela 14:30
Witam, po meczu ligowym z Jagiellonią Białystok, który Biała Gwiazda wygrała 3-1 czeka nas spotkanie w Lidze Europejskiej z Fulham już w najbliższy czwartek na R22 o 19.
My jednak zajmiemy się spotkaniem rozgrywanym w ramach 11 kolejki T - Mobile Ekstraklasy w którym to Wisła Kraków zmierzy się z ŁKS-em w Łodzi.

Poniżej przedstawiam zestaw par 11 kolejki TM Ekstraklasy:

21 października:

18:00 Zagłębie Lubin - Korona Kielce
20:30 Górnik Zabrze - Ruch Chorzów

22 października:

13:30 Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
15:45 Śląsk Wrocław - Podbeskidzie Bielsko - Biała
18:00 Lechia Gdańsk - Lech Poznań

23 października:

14:30 ŁKS Łódź - Wisła Kraków
17:00 Legia Warszawa - Widzew Łódź

24 października:

18:30 Cracovia Kraków - Polonia Warszawa



------

Skupmy się na naszym spotkaniu, pojawia się pytanie czy w Łodzi zagra nasz kapitan Radek Sobolewski oraz czy Marko Jovanović zastąpi na prawej stronie obrony Lamey'a, czy może trener Maaskant nadal będzie ufał swojemu rodakowi wystawiając go w pierwszym składzie.

Czy szansę występu od pierwszych minut otrzyma Tsvetan Genkov - który w meczu z Jagą , wrócił po kontuzji pojawił się na boisku i strzelił jedną z bramek dla Białej Gwiazdy. Czy Dudu Biton nasz super snajper, który ma już na koncie w tym sezonie 8 goli, zacznie mecz na ławce rezerwowych?

Jaki szansę na występ ma Rafał Boguski, czy Robert Maaskant postawi na Tomasa Jirsaka czy tym razem zobaczymy na boisku Łukasza Gargułę.

W tym momencie kończy się spotkanie 10 kolejki Widzew - ŁKS (0:1), widać, że drużyna pod wodzą nowego trenera złapała wiatr w żagle, a Probierz odnosi drugie zwycięstwo w drugim meczu.

Jaki nas czeka mecz w Łodzi, kto będzie dyktowała warunki gry, no i najważniejsze w jakiej formie będą nasi kopacze po czwartkowym meczu w LE.

Zapraszam do dyskusji!
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując