Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Awe
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
11
17.10.2011, 19:13
Wpadł mi dziś w ręce z PS. Chciałem sprawdzić co napiszą o karnym po faulu na Gargule (na ekstraklasa.tv też oczywiście nie ma tej sytuacji). Otóż nie było ani słowa. Natomiast jest, cytuję: "Drugi gol dla Wisły również padł w kontrowersyjnych okolicznościach". Za tydzień okaże się, że Wisła strzeliła wszystkie trzy bramki po błędach sędziego, a na dodatek grała w 15 na 7... To dla tych, którzy dalej wierzą w czyste intencje mediów i "przypadkową" krucjatę przeciwko arbitrom akurat po błędzie na korzyść Wisły. Przygotujcie się teraz na gwizdanie przeciwko Wiśle... Niektórzy znaleźli sobie niezłą drużynę do żałowania, zbitek brutali, sprzedawczyków i pajaców symulujących kontuzje w 60 minucie pod przewodnictwem najuczciwszego trenera świata i piłkarza, który sprzedawał tajemnice szatni aby ratować swoje dobre imię.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał
Awe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Awe
Znajdź inne posty napisane przez Awe