Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6297
Stary 17.10.2011, 16:38
tofik napisał(a):Wyświetl post
Trenera zmienić to będzie takie typowe dla Cupiała wygodnickie podejście. Mniej wygodnie będzie sięgnąć do kieszeni i dać - nawet temu nowemu - narzędzia pracy czyli lepszych obrońców i pomocników.
No widzisz, jak również jestem tego samego zdania, choć... nie do końca
Wiadomo, piłkarzy mamy, jakich mamy. Ale trener jak dla mnie też przeciętny. Drużyna nie ma żadnego progresu, dalej nie widać automatyzmu w grze, wypracowanych schematów, a czasami mam wrażenie, że nawet brakuje motywacji.
A jakby nie było, od tego jest trener.
Mając świetny skład i piłkarzy za kilkadziesiąt milionów Euro to nie sztuka grać jak z nut. Sztuka jest piłkarzy czegoś nauczyć.
A my po takim czasie pracy Roberta nawet rożnych nie potrafimy bić jak biali ludzie.

Żeby było jasne, nie jestem z tych, którzy gardłują, że Maskant ma odejść. A przynajmniej nie teraz. Drużynie potrzebna jest stabilizacja i niech wypełni kontrakt. Zobaczymy, może się mylę, może w końcu coś zaskoczy...

BTW, nie wiem, kto to powiedział, chyba Napoleon:

"Armia lwów pod wodzą barana jest słabsza, niż armia baranów pod wodzą lwa"

Nam potrzeba zacząć budowę Nowej Wisły od dobrego trenera, lidera, fachowca. Równolegle szkolić młodzież i sukcesywnie wymieniać piłkarzy na lepszych.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując