westersyl napisał(a):

Na dzień dzisiejszy uważam że jest dwóch zawodników w polskiej lidzę w tych teoretycznie słabszych klubach którzy potrafią zrobić różnice. Są nimi Razac Traore, który po kontuzji wszedł do składu Lechii i jego drużyna zaczęła grać inaczej. Oraz Marko Cetkovic, nie piszę to dla tego że chwalili goscia w C+, po prostu chłopak pokazał dobrą technikę oraz przegląd pola. Warto mu się przyjrzeć bliżej i to szybko. Ja po tym co on pokazał bym go po prostu już zarzucił na niego sieci.
Do tego wypożyczenie, odkupienie Pawła Brożka byłoby fajną opcją. Kuba to jednak chyba zbyt wysokie progi. Choć pewnie dużo zależałoby od determinacji właściciel oraz planów na przyszłosc.
|
Po co nam Kuba? Gdyby podpisał na 3 lata ok, ale tak? Na pół roku i potem znów kogoś szukać? Ja bym brał Kupisza. Na pewno rywalizacja z Kirmem byłaby dobra dla drużyny. Kupiłbym tez Sobotę. Do środka wziąłbym Milę albo Kazimierczaka i mamy 3 solidne wzmocnienia i to polskimi graczami. Na lewą obronę ściągnąłbym jakiegoś 20 letniego poslkiego noname z niższej ligi i dał mu szansę, Gorzej od Diaza na pewno nie będzie grał a kasy się zaoszczędzi.