westersyl napisał(a):

Inicjatywa ze stawianiem na młodych Polaków niestety beznadziejna.
Trzeba domagać się boisk treningowych ! I ogarniętych trenerów młodzieży, trzeba wyeliminować również kolesiostwo raz na zawsze z naszego klubu. Mam tu na myśli. Umieszczanie chłopaków ze względu na starania ojca.
Z Brudem, Czekajem czy Kurto nie widzę żadnej ale to żadnej przyszłości, niestety ale nie wierzę rozwój tych zawodników. Odstrzeliłbym ich już ze względu na motorykę i sposób poruszania się. Co do Kurto to ktoś przypiął do niego łatkę dużego talentu a tyle co on baboli puszcza to się w głowie niestety nie mieści. Trzeba zwolnić miejsce innym.
Daniel bodajże już 22 lata, Michał już prawie 20, moim skromnym zdaniem nie wyróżnili się zasadniczo niczym w tych meczach co pokazało że warto im dać szansę. (...)
|
Jeżeli nie dostaną szansy to się o tym nie przekonamy. Część tych chłopaków jest powoływana do reprezentacji młodzieżowych Polski, więc tak kompletnie do bani chyba nie są. Zdaję sobie sprawę, że to nie jest może "international level" ale czy nasi stranieri prezentują taki poziom?
Pytanie za 100 punktów: w jakim punkcie swojej piłkarskiej kariery byłby teraz Patryk Małecki gdyby Skorża nie dał mu szansy?