westersyl napisał(a):

Inicjatywa ze stawianiem na młodych Polaków niestety beznadziejna.
Z Brudem, Czekajem czy Kurto nie widzę żadnej ale to żadnej przyszłości, niestety ale nie wierzę rozwój tych zawodników. Odstrzeliłbym ich już ze względu na motorykę i sposób poruszania się. Co do Kurto to ktoś przypiął do niego łatkę dużego talentu a tyle co on baboli puszcza to się w głowie niestety nie mieści.
|
Ty też możesz się mylic(byc mało wiarygodny w swojej ocenie).....chociaż by dlatego,ze masz dalej taki podpis.