Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6213
Stary 16.10.2011, 19:33
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Inicjatywa ze stawianiem na młodych Polaków niestety beznadziejna.

Z Brudem, Czekajem czy Kurto nie widzę żadnej ale to żadnej przyszłości, niestety ale nie wierzę rozwój tych zawodników. Odstrzeliłbym ich już ze względu na motorykę i sposób poruszania się. Co do Kurto to ktoś przypiął do niego łatkę dużego talentu a tyle co on baboli puszcza to się w głowie niestety nie mieści.

Ty też możesz się mylic(byc mało wiarygodny w swojej ocenie).....chociaż by dlatego,ze masz dalej taki podpis.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 16.10.2011 o godz. 19:35.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując