Arapaho napisał(a):

To podyskutujmy w ramach zabawy:
Mogliby się spróbować w rządzie. Choć na politykę społeczną wolałbym profesor Józefinę Hrynkiewicz.
Gość który się kompletnie nie sprawdził. Nie zrobił nic i bronił niczym Zawisza dostępu do kliki adwokackiej.
Zdecydowanie wolałbym Ziobrę który mimo złej prasy jaką ma ostatnio zaczął robić porządki w tym bałaganie zwanym sądownictwem i chciałbym mu dać szanse pełnej kadencji. Oczywiście to nie prof. ale akurat w tej dziedzinie żaden profesor nie zrobi rewolucji bo bedzie bronił swojej kiesy. Najlepszym ministrem sprawiedliwości w ostatnich 20 (70)latach był Lech Kaczyński no ale...
No bez jaj. Nie mam tu swojego kandydata ale napewno nie gość który w zamian za specjalnie dla niego tworzone ministerstwo zmienia partię
Zobacz jak się zachowywał w Białymstoku .Jak taki człowiek może być dyplomatą i kierować MSZ to strach.
Zdecydowanie Paweł Kowal.Spokojny,merytoryczny,erudyta.Ew.Piotr Naimski czy Paweł Szałamacha jako wiceministrowie?
Moi dodatkowi kandydaci
minister Gospodarki- Przemysław Wipler
minister Skarbu-Grzegorz Bierecki- prezes SKOK v-ce prezydent Światowej Unii Kas Kredytowych
|
ja mysle ze dla Ciebie rzad fachowcow moglby zostac wybrany tak ze losowalibysmy nazwiska, jak sie trafi, byle bylyby to nazwiska tylko i wylacznie spod znaku PIS...
Tak wiec mysle ze jestes nieobiektywny
A
B
C
C cd.
D
E
F
G
G cd.
H
I
J
K
A
B
C
C cd.
D
E
F
G
G cd.
H
I
J
K