Smok napisał(a):

|
karnego na Gargule NIE BYŁO - pokazała to dokładnie powtórka
|
ja wiem, że karnego nie było. A dlaczego? Bo sedzia go nie podyktował.
My tu się spieramy czy był faul
ociec Ciemka napisał(a):

|
Fajnie, że nam się bramkowstręt skończył. Pierwsza "trójka" tej jesieni w lidze.
|
Rozumiem, ze mecz z Ruchem się nie liczy
