Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 15.10.2011, 23:28
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Błędne decyzje to może być efekt nieogrania. Pamiętajmy, że ma 23 lata, a ostatnie pół roku leczył kontuzje. Nie da sie jednak ukryć, że na dzień dzisiejszy to nie jest zawodnik w formie na 1-szy skład, i to że gra pokazuje jaką mamy mizerie w tyłach.

Oglądnąłem skrót w Lidze+ i trzeba przyznać, że po stracie bramki Wisła bardzo przycisnęła. Sytuacje Ilieva, Bitona, Wilka, karny na Gargule i w końcu ten róg po którym piłka wpadła do bramki razem z bramkarzem. I w sumie Maskaant miał racje na konferencji, że bramki padły nie dla tego, że sędzia podarował coś Wiśle, tylko sobie to sama zębami wydarła grając do końca i wywierając ciągłą presje. Szkoda, że przez poprzednie 60 min tego nie potrafiliśmy.
Problem w tym, że z lepszym przeciwnikiem 20 czy 30 minut "presji" i dobrej gry mogą nie wystarczyć.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując