Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15017
Stary 15.10.2011, 21:31
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
która to już jego kontuzja w przeciągu kilku miesięcy... strasznie delikatny jest ten gościu
Dość delikatny, ale trzeba jednak spojrzeć na to z tej strony, że trzeci raz jest to lewa noga. Wiosną ją złamał i teraz 2 razy źle stanął (dzisiaj wyglądało to tragicznie) i nie widzę w tym nic dziwnego.
Odpowiedz cytując