tomasz_19 napisał(a):

|
która to już jego kontuzja w przeciągu kilku miesięcy... strasznie delikatny jest ten gościu
|
Dość delikatny, ale trzeba jednak spojrzeć na to z tej strony, że trzeci raz jest to lewa noga. Wiosną ją złamał i teraz 2 razy źle stanął (dzisiaj wyglądało to tragicznie) i nie widzę w tym nic dziwnego.