ubi_es napisał(a):

W skrocie:
- faulu nie bylo,
- Jaliens jest bardzo dobrym i waznym dla Wisly pilkarzem,
- Wisla byla znacznie lepsza, tworzyla sytuacje i wygrala zasluzenie,
- Jagiellonia jest trudnym przeciwnikiem, ale glownie dlatego, ze duzo fauluje i gra na czas,
- Bunoza ma dwie kosci w nodze i beda je przeswietlac jutro.
|
takie bajki niech opowiada malemu Maasowi

to juz dawno przestało być smieszne, a stało się żenujące