BiałaGwiazda napisał(a):

|
Stawianie na Jaliensa i Lameya jest coraz bardziej irytujące..
|
Nie rozumiesz, bo jestes Polakiem. Holenderski trener nam dzis wytlumaczyl na konferencji prasowej jak swietnym zawodnikiem jest Jaliens i jak waznym dla calej druzyny. I dal nam do zrozumienia, ze sie na pilce nie znamy i ze Jaliens to kluczowy zawodnik w Wisle.
Wlasciwie cala jego konferencje prasowa mozna by wkleic w "wykopie" albo innym zrodle smiechu i ludzie mieliby ubaw po pachy. Facet traktuje nas jak idiotow i chowajac sie za holenderskim "ja wiem lepiej", gada takie bajki, ze ciezko w nie uwierzyc.
W skrocie:
- faulu nie bylo,
- Jaliens jest bardzo dobrym i waznym dla Wisly pilkarzem,
- Wisla byla znacznie lepsza, tworzyla sytuacje i wygrala zasluzenie,
- Jagiellonia jest trudnym przeciwnikiem, ale glownie dlatego, ze duzo fauluje i gra na czas,
- Bunoza ma dwie kosci w nodze i beda je przeswietlac jutro.