Wyświetl pojedynczy post
ubi_es
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Bstok, Wwa, Praga, Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6160
Stary 15.10.2011, 19:50
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
Stawianie na Jaliensa i Lameya jest coraz bardziej irytujące..
Nie rozumiesz, bo jestes Polakiem. Holenderski trener nam dzis wytlumaczyl na konferencji prasowej jak swietnym zawodnikiem jest Jaliens i jak waznym dla calej druzyny. I dal nam do zrozumienia, ze sie na pilce nie znamy i ze Jaliens to kluczowy zawodnik w Wisle.

Wlasciwie cala jego konferencje prasowa mozna by wkleic w "wykopie" albo innym zrodle smiechu i ludzie mieliby ubaw po pachy. Facet traktuje nas jak idiotow i chowajac sie za holenderskim "ja wiem lepiej", gada takie bajki, ze ciezko w nie uwierzyc.

W skrocie:
- faulu nie bylo,
- Jaliens jest bardzo dobrym i waznym dla Wisly pilkarzem,
- Wisla byla znacznie lepsza, tworzyla sytuacje i wygrala zasluzenie,
- Jagiellonia jest trudnym przeciwnikiem, ale glownie dlatego, ze duzo fauluje i gra na czas,
- Bunoza ma dwie kosci w nodze i beda je przeswietlac jutro.
Chyba nigdy nie widziałem Beenhakkera zdenerwowanego. No, może raz. Gdy jeden z piłkarzy spóźnił się na kolację. Bo Leo nie lubi niepunktualności. Zresztą ja też. Ale przyznam szczerze, że tym piłkarzem, który się spóźnił byłem ja. - (c) Kamil Kosowski
Odpowiedz cytując