Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16964
Stary 15.10.2011, 13:42
spirit napisał(a):Wyświetl post
No to właśnie Buzała wyrobił limit goli na rundę...
No Druga bramka z metrowego spalonego. Kompletne jaja, bo to była dość statyczna akcja i liniowy naprawdę nie powinien mieć problemów.

Z jednej strony szkoda Śląska, ale z drugiej:
- mamy do nich już 4 pkt straty;
- BOT rozpaczliwie potrzebuje punktów, żeby odskoczyć Pasom.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując