Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14650
Stary 12.10.2011, 16:15
Dokładnie, im mniejsza frekwencja tym bardziej rzetelne wyniki - głosowanie na podstawie własnych poglądów i zainteresowania polityką. Wstyd się przyznać, ale wśród moich znajomych znalazłem 5 osób, które głosowały na Palikota. Gdy zapytałem czemu taki wybór - by było śmiesznie. Żaden z nich nie miał pojęcia o dewiantach i przestępcach na jego listach. Żaden z nich nie wiedział jaki jest jego program (oprócz legalizacji rzecz jasna). Jeden też poparł pani Małecką z listy Palikota - ze względu na nazwisko. Żałosna ignorancja. W zdecydowanej większości ludzie są za głupi na demokrację.
Ostatnio edytowane przez Wizard : 12.10.2011 o godz. 16:22.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf