Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14624
Stary 11.10.2011, 21:37
sambo napisał(a):Wyświetl post

Recepta jest prostsza niż Ci się wydaje - nie trzeba krachu, wojny domowej i plag egipskich żeby PIS przejął władzę - wystarczy WYWALENIE PREZESA - takie proste rozwiązanie - pomyślałeś o nim?
Marzenie Donalda, salonu i całej reszty która za tym stoi. Charakterystyczne było studio powyborcze, gdzie o niczym się nie mówiło tylko zaklinało rzeczywistość. Kaczyński musi odejść, Kaczyński obiecał, zły Kaczyński jednak nie odchodzi.

Czemu oni tak pragną odejścia Kaczyńskiego skoro on nie może nic wygrać. Idealny wydawało by się przeciwnik. Ano dlatego, że jest to realna opozycja. Inny ośrodek, który kiedyś tam może przejąć władzę.

A najlepiej (dla nich) byłoby mieć jeden ośrodek władzy z pozorami wielopartyjności. Pierwszy krok już został zrobiony. Utworzona została PO-Lewica. Ruch Palikota za chwilę wchłonie i zmarginalizuje SLD zagospodarowując elektorat lewicowy. Palikot nie jest żadnym samodzielnym bytem politycznym. Pozory będzie stwarzał, machał szabelką ale za sznurki kto inny pociąga.

Odejście Kaczyńskiego musi nastąpić, musi być jednak przygotowane. Odejście teraz to otwiera możliwość rozbicia PiS (choć oczywiście tak nie musi sie stać), powstanie PO-Prawica na bazie PJN i wyciągnietych części działaczy PiS pod wodza Kluzikowej lub kogoś innego. Machina propagandowa przedstawi ich jako nowoczesną prawicę itd. Politycznie będzie to jednak druga marionetka.