Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14620
Stary 11.10.2011, 20:17
sambo napisał(a):Wyświetl post
Recepta jest prostsza niż Ci się wydaje - nie trzeba krachu, wojny domowej i plag egipskich żeby PIS przejął władzę - wystarczy WYWALENIE PREZESA - takie proste rozwiązanie - pomyślałeś o nim?
Bzdura! Usunięcie ze sterów władzy w partii Kaczora to koniec PiS-u. Obecne głosy na PiS to tak naprawdę głównie głosy na Jarka. Ta partia to jego autorska koncepcja, większość głosów na PiS to głosy właśnie na Kaczyńskiego. Nie widzę nikogo, kto mógłby go zastąpić. Kamiński? Ziobro? Lipiński? Po odejściu Kaczyńskiego prawica będzie musiała wykreować nowego lidera i według mnie nową formację, która zjednoczy znów tę część sceny politycznej po okresie smuty i rozbicia, jaki wtedy nastąpi.
Ostatnio edytowane przez martin_6 : 11.10.2011 o godz. 20:19.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!