Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1396
Stary 11.10.2011, 18:17
vabanq napisał(a):Wyświetl post
Witam, wracam na silke, maam 182 cm, waga 88, masa jest, teraz robie ogolnorozwojowke potem konkretne cwiczenia na rzezbe, w zwiazku z tym mam pytanie co zazywac po ogolnorozwojowce?

Ćwiczenia na rzeźbę... Chyba dieta, a nie ćwiczenia, co?

@lysy
Coś się zapętliłeś w tym co chciałeś napisać i zamiast wychwalić trening typu split, to postawiłeś go na straconej pozycji, jakoby był to trening zbyt ciężki dla organizmu. Z pewnością chodziło Ci o FBW (przynajmniej wnioskując po wstępie). Ale nie masz racji, mięśnie potrzebują 48 godizn na regenerację. Mądrze rozpisany trening FBW jest tak samo efektywny jak mądrze rozpisany trening typu split. Oczywiście trening to jedno, a dieta, regeneracja to inna sprawa. Chociaż oczywiście, każdy woli poczuć pompę w klacie po zrobieniu 12 serii na treningu, niż po 3 na FBW. No ale nawiązując do wypowiedzi Serwatkusa - split rozdzielony na 4 dni = trening 45-60 minut.

Nogi
Bic+tric+przedramie
off
plecy + tył barków
off
klata + przód i bok barków
off

i siedzi pięknie .
Odpowiedz cytując