Wesoły Romek napisał(a):

Kiedy się wycofał? Tak samo wycofywał się z innych deklaracji? Oto lista kilku obiecanek Kaczyńskiego:
1. Nie będę premierem gdy mój brat będzie prezydentem
|
I nie był. Gdyby Marcinkiewiczowi nie odbiła sodówka i zaczał wiecej bywac w TV niż na posiedzeniach rządu to byłby całą kadencję
Wesoły Romek napisał(a):

|
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną.
|
A z kim miała być koalicja misiu kolorowy? Owszem wg. mnie powinien od razu rozwiązac sejm- zrobil inaczej
Wesoły Romek napisał(a):

|
3. Nie zmienia się ordynacji wyborczej przed wyborami
|
Konkret proszę? Czy chodzi o "zabierz babci dowód"

no żart
Wesoły Romek napisał(a):

|
4. Nie podniesiemy akcyzy na paliwo.
|
Deklaracja była nie podniesiemy cen za paliwo.I ceny nie zostały podniesione.Przypominam spotkanie z szefami spółek paliwowych i zakaz podnoszenia narzutów.Za co zresztą PO go atakowało że ręcznie steruje firmami państwowymi
Wesoły Romek napisał(a):

Taaaa, w 18 miesiecy.Trezeba było jeszcze wymagać tego w pół roku .A co? PO w tym czasie (18 m-cy) obracało sie na lewy bok
Wesoły Romek napisał(a):

Zaczynam podejrzewać że nie wiesz o czym mówisz. Kto niby obniżył podatki na 19/32%?
Wesoły Romek napisał(a):

|
7. Tanie państwo i redukcja administracji
|
Znacznie tańsze niż teraz - 70 tyś nowych urzędników
Wesoły Romek napisał(a):

|
8. Marcinkiewicz - premier na całą kadencję.
|
patrz pkt.1
Wesoły Romek napisał(a):

Konkretnie kto ma zarzuty w tej sprawie? Rozumiem ze hazardowa, Sawicka,Garlicki,sfałszowane wybory w Wałbrzychu to pikus ale PIS to wałkarze.Padłem
Wesoły Romek napisał(a):

|
10. Chcemy koalicji z PO.
|
A nie chcieli? Wiem wg.ciebie 50% ministerstw dla partii przegranej to mało. Tusk chciałby miec wszystko.
Jakby nie to że ten milujący pokój polityk chcial mieć poza 50% stanowisk - min.MSWiA oraz MON - z pozycji przegranego w wyborach - to koalicja by powstała
Wesoły Romek napisał(a):

|
11. PO jest w koalicji z SLD.
|
A kto jest w koalicji z PO w TVP?
Wesoły Romek napisał(a):

Konkretnie
Wesoły Romek napisał(a):

|
13. "Moja teczka jest sfałszowana".
|
Rozumiem że wiesz ze nie jest ? Źródło proszę
Wesoły Romek napisał(a):

|
14. W rządzie nie będzie przestępców!
|
I nie było .Lipiec wyleciał , przy podejrzeniu Leppera rozwiązali sejm. A mógł ściemę ludziom wcisnać jak niejaki Donald i sobie rządzić następne 2 lata
Wesoły Romek napisał(a):

|
15. Byli szefowie dyplomacji byli na usługach KGB.
|
Nie na usługach KGB tylko posiadający teczki TW. Rozumiem że wg.ciebie to jest normalne? Dobra nie mam pytań
Wesoły Romek napisał(a):

|
16. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
|
Kiedy tak deklarował? Linka proszę. Pomijam że wymogi masz na 18 m-cy spore,hehe
Wesoły Romek napisał(a):

|
17. Kler nie ma wpływu na politykę PiS
|
Coś kolega mieszasz , niby kiedy tak deklarował? Każdy wie że to jeden z bardziej chrześijańskich polityków
Wesoły Romek napisał(a):

|
18. Prowadzimy politykę zagraniczną dla dobra Polski.
|
Prosze przykład że tak nie było. Ręka mnie świeżbi zeby napisać co w tej sprawie nie przeszkadza ci w PO ale poczekam cierpliwie
Wesoły Romek napisał(a):

Składka rentowa obniżona to pikuś? 19 pytanie i jestem pewein że rozmawiam z laikiem w sprawie polityki
Wesoły Romek napisał(a):

Co do mojej wcześniejszej wypowiedzi, to koledze Arapaho może wydawać się, że obalił wszystkie moje tezy. Ja jednak uważam inaczej. Ta argumentacja jest argumentacją typowo pisowską, nie merytoryczną. Zauważyłem, że Kaczyński zawsze po wyborach wycofuje się ze swoich obietnic.
Wczoraj zapowiedział, że Warszawa będzie drugim Budapesztem...Co miał na myśli? Wpisz w google: Budapeszt 1956...Głosowałem na PO zgodnie ze swoimi przekonaniami. Podobnie zrobiło to ok. 40%
głosujących.
|
Ci którzy posługują sie google a nie swoją wiedzą i swoim umysłem powinni nadal popierać PO,Palikota i SLD. Google prawde ci powie

Nie mogę ale argument,haha
Wesoły Romek napisał(a):

|
Ciekawe, dlaczego wśród ludzi wykształconych PO ma tak olbrzymią przewagę?
|
Bo wykształceni korzystają z GOOGLE?
Wesoły Romek napisał(a):

|
Pewnie w oczach PIS, jesteśmy idiotami, dającymi sobą manipulować. Ja jednak za takiego się nie uważam. Myślę, że jeżeli chodzi o manipulowanie ludźmi, to mistrzem w tej dziedzinie jest obywatel Rydzyk, a to przecież jego wyznawcy głosują na PIS.
|
O nie mój drogi obywatel Rydzyk mimo rzucanych mu problemów pod nogi to taki koleś który uruchamia własnie ciepłownie geotermalną którą będzie ogrzewał swoją uczelnie i cały Toruń s-przedając ciepło via PEC twojemu premierowi. A twój premier wyda milardy na elektrownie jądrowe od Francuzów, zakopując później radioaktywne odpadki w Bieszczadach (no chyba że wyda kolejne miliony na utylizacje w Niemczech).Mimo że mógłby posłuchać tego "głupiego"klechy i czegoś się nauczyć. Przypominam kto o łupkach pierwszy wspomniał i co o tych łupkach mówił premier Tusk.
Cóż jedni wolą ludzi majacych dziadków w Wehrmachcie (ok. siłą wcielonych) a inni synów Powstańców Warszawskich. I wygrywają ci pierwsi .I będzie dobrze?